Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Teslimatlar Yurtiçi Kargo Firması ile yapılmaktadır. Müşteri teslimat için mutlaka kargo ücreti öder. İki ayrı ödeme şekli vardır:
1- Müşteri Kargo Firmasını Seçerek sepetindeki ürünler için alınacak kargo tutarını görür ve ödemesini yapar. Müşteri Kargo tesliminde ödeme yapmaz.
2- Müşteri'nin Yurtiçi Kargo ile bir sözleşmesi var ise Alıcı Ödemeli kargoyu seçer, kargo tutarını siparişte ödemez, kargo kendisine teslim edildiğinde Yurtiçi Kargo kargo bedelini Müşteriden alır ve fatura eder.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.